Media-alan ja kuvallisen ilmaisun yhteystietoja

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun henkilökunnan yhteystiedot
Jokinen Ari Tuntiopettaja 043 825 1488 ari.jokinen@eduvantaa.fi
Kaivos Mikko Tuntiopettaja 040 779 6245 mikko.kaivos@eduvantaa.fi
Kalliomaa Susa PSYKOLOGI 043 825 9707 susa.kalliomaa@vantaa.fi
Määttänen Eeva OSAAMISPALVELUESIMIES 040 507 7252 eeva.maattanen@vantaa.fi
Paajanen Kari Tuntiopettaja 043 825 1488 kari.paajanen@eduvantaa.fi
Rossi-Mäenpää Mirjami ERITYISOPETUKSEN
VASTUUOPETTAJA
050 314 6368 mirjami.rossi-maenpaa@vantaa.fi
Seppo Anna Tuntiopettaja 043 825 1488 anna.seppo@eduvantaa.fi
Toivanen Kaarina TYÖNOHJAAJA 040 779 6241 kaarina.toivanen@eduvantaa.fi
Vesterinen Kerttu OPINTO-OHJAAJA 050 312 4553 kerttu.vesterinen@vantaa.fi

facebook twitter instagram youtube