Sähkö- ja automaatioalan yhteystietoja

Sähkö- ja automaatioalan henkilökunnan yhteystiedot, Hiekkaharjun toimipiste
Pekkanen Henna PSYKOLOGI 050 312 1888 henna.pekkanen@vantaa.fi
Grommi Kati ERITYISOPETUKSEN
VASTUUOPETTAJA
050 302 5489 kati.grommi@eduvantaa.fi
Lindholm Pasi Tuntiopettaja 0400 603 799 pasi.lindholm@eduvantaa.fi
Ruusula Kari Lehtori 040 555 0814 kari.ruusula@eduvantaa.fi
Tiainen Kimmo OSAAMISPALVELUESIMIES 040 184 5698 kimmo.tiainen@vantaa.fi
Toivonen Heli OPINTO-OHJAAJA 050 314 5605 heli.k.toivonen@eduvantaa.fi
Virtanen Jari Tuntiopettaja 040 767 2022 jari.virtanen@eduvantaa.fi
Väisänen Ari Tuntiopettaja 040 731 1681 ari.vaisanen@eduvantaa.fi
Sähkö- ja automaatioalan henkilökunnan yhteystiedot, Myyrmäen toimipiste
Fischer Mikko Tuntiopettaja 050 342 6314 mikko.fischer@eduvantaa.fi
Hoikkala Juha Lehtori 040 510 2476 juha.hoikkala@eduvantaa.fi
Huovinen Antti Tuntiopettaja 050 312 1986 antti.huovinen@eduvantaa.fi
Kemppainen Jukka Pekka Tuntiopettaja 050 310 5722 jukka.kemppainen@eduvantaa.fi
Koivisto Armas OPINTO-OHJAAJA 040 557 6932 armas.koivisto@eduvantaa.fi
Kuismanen Pekka Lehtori 050 302 5901 pekka.kuismanen@eduvantaa.fi
Kupiainen Jarno Tuntiopettaja 050 303 8782 jarno.kupiainen@eduvantaa.fi
Kärkkäinen Pekka Lehtori 050 312 1987 pekka.karkkainen@eduvantaa.fi
Muhonen Hannele Lehtori 043 824 8187 hannele.muhonen@eduvantaa.fi
Okkonen-Volk Marika ERITYISOPETUKSEN
VASTUUOPETTAJA
050 312 1887 marika.okkonen-volk@eduvantaa.fi
Tiainen Kimmo OSAAMISPALVELUESIMIES 040 184 5698 kimmo.tiainen@vantaa.fi
Valtanen Pasi-Waltteri Tuntiopettaja 043 825 1480 pasiwaltteri.valtanen@eduvantaa.fi
Virpi Risto Tuntiopettaja 040 571 1899 risto.virpi@eduvantaa.fi
Yli-Kankahila Antti Lehtori 043 824 9987 antti.yli-kankahila@eduvantaa.fi
Ylinen Ari Lehtori 040 521 2766 ari.ylinen@eduvantaa.fi

facebook twitter instagram youtube