Tieto- ja tietoliikennetekniikan yhteystietoja

Tieto- ja tietoliikennetekniikan henkilökunnan yhteystiedot
Koivisto Armas OPINTO-OHJAAJA 040 557 6932 armas.koivisto@eduvantaa.fi
Kuismanen Pekka Lehtori 050 302 5901 pekka.kuismanen@eduvantaa.fi
Kupiainen Jarno Tuntiopettaja 050 303 8782 jarno.kupiainen@eduvantaa.fi
Muhonen Hannele Lehtori 043 824 8087 hannele.muhonen@eduvantaa.fi
Okkonen-Volk Marika ERITYISOPETUKSEN
VASTUUOPETTAJA
050 312 1887 marika.okkonen-volk@eduvantaa.fi
Tiainen Kimmo OSAAMISPALVELUESIMIES 040 184 5698 kimmo.tiainen@vantaa.fi
Valtanen Pasi-Waltteri Tuntiopettaja 043 825 1480 pasiwaltteri.valtanen@eduvantaa.fi
Yli-Kankahila Antti Lehtori 043 824 9987 antti.yli-kankahila@eduvantaa.fi

facebook twitter instagram youtube