Sotungin lukio

Hyvinvointipalvelut

Hyvinvointipalvelut


Esa Partanen Kaisa Vuolle
Rehtori YHR:n yhdyshenkilö
0400 633 865 040 507 0065
esa.partanen@vantaa.fi kaisa.vuolle@eduvantaa.fi
Lukion kanslia Luokkatila 321

Elina Korkea-aho Helena Kuronen
Opinto-ohjaaja Kuraattori
040 755 1841 043 825 1909, myös WhatsApp
elina.korkea-aho@vantaa.fi helena.kuronen@vantaa.fi
Ryhmät 17C/D, 16C/D, 15C/D Paikalla: to ja pe klo 8-15.30
Eero Nummenmaa Katriina Mäki
Opinto-ohjaaja Terveydenhoitaja
040 526 6265 043 825 9926, myös WhatsApp
eero.nummenmaa@vantaa.fi katriina.maki@vantaa.fi
Ryhmät 17A/B, 16A/B, 15A/B, 14ABCD Paikalla: ma ja ti 8-16 ja pe 8-14.45

Sonja Pollari Taina Erling
Opiskeluhuollon psykologi Erityisen tuen yhteysopettaja
050 312 4480, myös WhatsApp
sonja.pollari@vantaa.fi taina.erling@eduvantaa.fi
Paikalla: pääsääntöisesti to ja pe klo 8-14.30
.vantaa-yleiset-sosiaalinenmedia-facebookshare iframe { float: right; }