Varia

Oppisopimus- ja työelämäpalvelut


Ota yhteyttä, palvelemme sinua mielellämme työelämän ja henkilöstön kehittämiseen liittyvissä asioissa!

Työelämäpalvelupäällikkö Anne Heinonen, anne.heinonen@vantaa.fi, p. 040 524 1242

Asiakkuusvastaavat

Marianne Sertti, marianne.sertti@vantaa.fi, p. 050 314 5445

  • Tekniikka ja liikenne
  • Ympäristö ja luonnontieteet
  • Viestintä

Eija Lepistö, eija.lepisto@vantaa.fi, p. 040 589 2732

  • Sosiaali- ja terveys
  • Taideteollisuusala
  • Hyvinvointipalvelut ja liikunta

Tarja Tomperi, tarja.tomperi@vantaa.fi, p. 040 524 1241

  • Liiketalous ja hallinto
  • Johtaminen ja yrittäjyys

Anne Sivonen, anne.sivonen@vantaa.fi, p. 0400 765 753

  • Matkailu, ravitsemis ja talous
  • Humanistinen ja kasvatus



Hanketoiminta

Asiakkuusvastaava Helena Koivisto, helena.koivisto@vantaa.fi, p. 043 825 7502

  • Hanketoiminnan koordinointi "Parasta palvelua - Oppisopimuskoulutuksen ja koulutussopimuksen prosessien kehittäminen"

Projektipäällikkö Keijo Mikkonen, keijo.mikkonen@vantaa.fi p. 050 312 1755

  • Hanketoiminta "VoittoOn moniosaajaverkoston"


Opintosihteerit

Inga Hildén, inga.hilden@vantaa.fi, p. 050 318 1697

  • Oppisopimusasiat
  • SopimusPro pääkäyttäjä

Miia Pietilä, miia.pietila@vantaa.fi, p. 043 825 6434

  • Oppisopimusasiat
  • Työelämäpalvelut


Käynti- ja postiosoite

Vantaan ammattiopisto Varia
Oppisopimus- ja työelämäpalvelut
Leija yrityspalvelukeskus
Elannontie 3, 2 krs.
01510 Vantaa

Artikkeli

Oppisopimuspalvelut

Työntekijästä ammattilaiseksi Haluatko panostaa osaavaan työvoimaan? Oppisopimuksella mahdollistat osaavia ammattilaisia organisaatioosi ja parannat samalla organisaatiosi kilpailukykyä. Voit tarjota työntekijällesi...

Lue Lisää