Yhteystiedot

Lehtikuusen koulu


Huom! Opettajainhuoneiden ja keittiöiden puhelinnumerot ovat lankapuhelimia: älä jätä niihin teksti- tai ääniviestejä.

HAVU (luokat 1 - 4):
Hiirakkotie 18
01200 Vantaa

Puh. opettajainhuone (Havu):040 649 7055


KAARNA (luokat 5 - 9):
Hiirakkotie 9
01200 Vantaa

Puh. opettajainhuone (Kaarna):040 634 1056





REHTORIT
Henkilö Puhelin Sähköposti
Rehtori Elina Kuosmanen 040 513 5211 elina.kuosmanen@vantaa.fi
Virka-apulaisrehtori Iira-Maria Ullgren (Kaarnassa) 040 184 2556 iira-maria.ullgren@vantaa.fi
Virka-apulaisrehtori Marianne Andersen (Havussa) 0400 548 835 marianne.andersen@vantaa.fi



OPPILASHUOLTO JA OPPILAANOHJAUS
Henkilö/paikka Puhelin Sähköposti
Koulukuraattori Tomi Holmström 040 749 2563 tomi.holmstrom@vantaa.fi
Koulupsykologi Laura Sankilampi 040 758 6278 laura.sankilampi@vantaa.fi
Opinto-ohjaaja Kimmo Pekkanen 050 302 1862 kimmo.pekkanen@eduvantaa.fi
Opinto-ohjaaja Mira Granqvist 040 185 1230 mira.granqvist@eduvantaa.fi
TEPPO-opo Mari Nilsen 050 324 8423 mari.nilsen@eduvantaa.fi
Terveydenhoitaja Roosa Niittyjoki 040 184 1892 roosa.niittyjoki@vantaa.fi
Terveydenhoitaja Anu Ratinen 050 312 1602 anu.ratinen@vantaa.fi
Hammashoitola (Ajanvaraus) (09) 839 35300



MUU HENKILÖKUNTA
Keittiöiden numerot eivät ole kännyköitä.
Henkilö/paikka Puhelin Sähköposti
Koulusihteeri Leena Uski (Havu) 050 303 1893 leena.uski@vantaa.fi
Koulusihteeri Tuija Laitinen (Kaarna) 050 302 1841 tuija.k.laitinen@vantaa.fi
Kouluisäntä Kari Turunen 050 318 1471
Iltavahtimestari Vjatcheslav Nikkari 050 318 1529
Keittiö (Havu) 040 126 7939
Keittiö (Kaarna) 050 303 5292



OPETTAJAT

Opettajien yhteystiedot löytyvät Wilmasta. Opettajien sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi@eduvantaa.fi

Lehtikuusen koulu - Havu (luokat 1 - 4)

Opettajainhuone 040 649 7055

Hiirakkotie 18

01200 Vantaa

Postitusosoite/Postiosoite::

Lehtikuusen koulu - Kaarna (luokat 5 - 9)

Opettajainhuone 040 634 1056

Hiirakkotie 9

01200 Vantaa

Postitusosoite/Postiosoite::

facebook instagram