Hyvinvointipalvelut
































Esa Partanen
Rehtori
0400 633 865
esa.partanen@vantaa.fi
Lukion kanslia

Kaisa Vuolle
YHR:n yhdyshenkilö
040 507 0065
kaisa.vuolle@eduvantaa.fi
Luokkatila 321

Elina Korkea-aho
Opinto-ohjaaja
040 755 1841
elina.korkea-aho@vantaa.fi
Ryhmät 17C/D, 16C/D, 15C/D

Helena Kuronen
Kuraattori
043 825 1909, myös WhatsApp
helena.kuronen@vantaa.fi
Paikalla: to ja pe klo 8-15.30

Eero Nummenmaa
Opinto-ohjaaja
040 526 6265
eero.nummenmaa@vantaa.fi
Ryhmät 17A/B, 16A/B, 15A/B, 14ABCD

Elisa Haimala
Terveydenhoitaja
043 825 9926, myös WhatsApp
elisa.haimala@vantaa.fi
Paikalla: ma ja ti 8-16 ja pe 8-14.45

Sonja Pollari
Opiskeluhuollon psykologi
050 312 4480, myös WhatsApp
sonja.pollari@vantaa.fi
Paikalla: pääsääntöisesti to ja pe klo 8-14.30

Heli Hakala
Erityisen tuen yhteysopettaja
heli.hakala@eduvantaa.fi

Sotungin lukio

Sotungintie 19, Vantaa

PL 8511

01030 Vantaan kaupunki

Rehtori: Esa Partanen,
0400 633 865, esa.partanen@vantaa.fi

Lukiosihteeri: Kati Taivainen,
040 575 6792, kati.taivainen@vantaa.fi

facebook twitter instagram