Yhteishaussa Variaan valitut

Yhteishaussa Variaan valitut löytyvät tältä sivulta. Valitut on listattu toimipisteittäin ja koulutusaloittain.

Opiskelupaikka otetaan vastaan sähköisesti Opintopolussa 1.7.2021 mennessä.

Listassa näkyvät niiden valittujen tiedot, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisemiselle.

Tervetuloa Variaan!

AVIAPOLIKSEN TOIMIPISTE

Logistiikan perustutkinto, pk

ABDIMAJID, ADAM AHMED
ABDULLAH, ATHEER HAMEED
AGBEKO-MENSAH, ISAAC TETTEY
AHMADI, MOHAMMED TAGHI
AHPONEN, ALEKSI KASPERI
AMETAJ, AGONIS
DAHLLUND, JOONA OSKARI
DIMITREV, ARLIS
DOUMA, SAMIR SALAHIDIN
ERTEK, RAFAEL OZAN
ESKELINEN, MIRO WALTTERI MIKAEL
FILIPOS, YONATAN
FORSBERG, WILJAM ALARIK
GEBRE, ALEXANDER
HACIALIOGLU, EMRE TEOMAN
HAKULINEN, ANDREAS SAMULI
HARTSIKALLIO, ALEX JONATAN
HASSANPOUR, EQBAL
HAVERINEN, ILMARI PETRINPOIKA
HEINONEN, KIMI KASPERI
HIRSI, MOHAMMED SALAAD
HUSSEIN, ALI NABEEL
IBRAHIM, HASSAN
ISBERG, RICHARD SEBASTIAN ALLAN
JAARANEN, TOPI OLIVER
KARVINEN, JARO ARTTU MATIAS
KAUPPINEN, MINNA JOHANNA
KAUPPINEN, RONJA AURORA
KHALAJ, FEROZ
KIBROM GHEBREMESKEL, MICHAEL
KILPELÄINEN, ERIC PHATARAPONG
KIRPU, MAKSIM
KORHONEN, JULIUS VÄINÖ VALTTERI
KUMAR, SOURABH
LAAKKONEN, OSCAR ERIK ARMAS
LAPPALAINEN, TOMMI HENRIK JUHANI
LAUKKA, JERE ELMERI
LEHIKOINEN, OSKARI ANTERO
MANTILA, RASMUS PETTERI
MOHAMMED, NIHAT
MOSSAWI, SHOKRULLAH
MYKKÄNEN, TONI JUHO PETTERI
NKONGOLO, JOSEPH MUKENDI
NYMAN, BENJAMIN MIKAEL VIHTORI
PULKKINEN, LEO CHRISTIAN
RANDMÄE, RASMUS
RAZZAK, ABDILRAHMAN
REINIKKA, ANTHONY MATIAS JONATHAN
SHCHERBAKOVA, ALEKSANDRA
SILLANPÄÄ, SAMUEL AAPO OSKARI
SIRJONEN, KIMMO DANIEL
SJÖBLOM, SAMI KRISTIAN
SPELMAN, VICTORIA
SULASALMI, ARTTU VEETI MIKAEL
TIRKKONEN, KALLE ANTTI OLAVI
TISSARI, NUUTTI VÄINÖ SAKARI
TOIVOLA, JOONAS VEIKKO RAFAEL
TSEGAY, SEMERE
TUOMINEN, VILLE VALTTERI
WAGONER, JOONAS EEMELI
WARDHEERE HUSSEIN, ABDIKHADAR
VELASCO, JONI-PATRIK GABRIEL
VESALA, JOONAS TAPIO ANTERO
VILJUS, KEVIN-OLIVER
VIRTANEN, MATIAS TAPANI
VISURI, NEEA ELINA
VUORINEN, ALEKSI EETU JUHANI
VURAL, TOPRAK EMIRKAN
YLIJOKI, KAAPO ALEKSI

Autoalan perustutkinto, pk

AALTO, LEEVI OIVA ALEKSI
ABDULKADER AZIZ, UMED
AHONEN, ANDREAS JOAKIM
ALAINI, ESSA AHMAD MAHMOOD
ALHONEN, RIINA ALEXANDRA
BERG, JOOA MATIAS OSCAR
BRANDES, NIKO JULIUS KRISTIAN
DAOUD, ALAA
DOBRYNIN, ALEXANDER
DUNN, ALAN SAMUEL
FRANTTI, JOONA ALEKSI PETTERI
HABTE GEBREMESKEL, DANIEL
HABTE, SEMERE
HAMARA, PETRUS RENNE KRISTIAN
HOLAPPA, ATTE ALEKSI JUHANI
HULBAALE, JASIR BAHNAAN ABDI
HYNYNEN, JOONAS PETTERI
IVANOV, NIKITA
JASIM, ABDULLAH AHMED ALI
JOHANSSON, AARO ELIAS
JOKELA, ROOPE LEONARD AUKUSTI
JUVA, JONI OTTO JEREMIAS
KAASALAINEN, RIKO SAMUEL
KACIKU, EDON
KALDA, REIKKO
KANKAANPÄÄ, MIKAEL JANI RISTO
LAAKSO, MAIA TAMIA
LAHTINEN, SAMI MIKAEL
LEHTINEVA, TIMI VEETI VILJAMI
LITMANEN, JANNE MARKUS
LÄHTEENMÄKI, KIA ARIANE ERIN
LÄTT, RENAR-ANDER
MOTAVALY, DANYAL
MUSTONEN, ROMEO-NICOLAI
MÄKINEN, MARTTI SERGEI
MÄNNISTÖ, LEEVI TOPIAS OLIVER
NULI, ARTMIR
NYLUND, TUOMAS ELIAS
PAKKANEN, ANNIINA
PINOLA, ELLA JOHANNA
PITKÄNEN, PYRY PAAVALI
RIIKONEN, REIMA-ILMARI
ROBLE, JIBRIIL MAHDI
SALONEN, ELMERI ENSIO
SAVIKKO, KASPER SANTERI
SHWAN, CHENAR
SÄKKINEN, JONI MARKUS ENSIO
TIAINEN, KERTTU VIENA PISARA
TIMOSKAINEN, VEETI ALEKSI JOONATAN
TIRKKONEN, ATTE MATIAS
TRÄSKELIN, BENJAM MIKAEL
TRÄSKELIN, DANIEL KRISTIAN MIKAEL
VAITTINEN, NICO ANTERO
WIIK, OLIVIA KIIA CATRIONA
VIINANEN, EELI JALO
VOOLAID, LAURI GEORG-JOOSEP
WÄHRN, LEO VALTER

Lentokoneasennuksen perustutkinto, pk

ANTIKAINEN, OLLI AARNE JUHANI
ÇAKIR, KARDELEN ALISIA
HAAPALA, HENNA KAISLA ILONA
HAKANEN, ELLA-SOFIA MARIA
KARJALAINEN, VALTTERI JUHANI
LEINONEN, ANTTI VEIKKA
LIUKKONEN, AAPO VALTTERI
PAUKKUNEN, ALBERT ELIEL
PIENSALMI, EETU OSKARI
SALONEN, NANNA SUSANNA
SCHOLIN, VILMA JOHANNA
SVAHN, PYRY ALEX JOAKIM
VAN GEMERT, SIRIUS JAAKKO ANTHONIUS
ZOGJANI, NILDON

Lentokoneasennuksen perustutkinto, yo

KAIRIKKO, TAPIO JOHANNES
KURKI, VALTTERI
LAPPI, LAURA EMIILIA
LEHMONEN, TOUKO OTSO
MATTILA, ANTTON JUHANI
PARONEN, EMILIA MATLEENA
SEPPÄLÄ, LAURI ALEKSI

KOIVUKYLÄN TOIMIPISTE

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk

AHO, TOMMI SAMUEL
AL-HADDI, NUSAIBAH NAJI ABDO
COBBINAH, BRIDGET OWUSUWA
ERMIAS, AYNALEM
ESKELINEN, IRENE MARIANNA
HAAKANA, AURORA ELINA
HASAN YUSUF, HUFAN
HASSAN, SADIA ABDIRAHMAN
HIIVA, MINJA AMANDA ANNIKKI
HILTUNEN, NIKO ANTTI JOHANNES
HOLMSTRÖM, JENNA ERIKA
HYVÄRINEN, JASMIN EMILIA
IKONEN, IINA SINIKKA
ILVESPALO, NEA ISABEL
JASIM, HUSSEIN HAMED
JOUSTE, MILLA PINJA EVELIINA
JUNGEBRAND, SARA SOFIA JANINA
JUVA, ILONA LILJA LINNEA
KATAINEN, NELLI SOFIA
KELOHONKA, JEMINA JESSICA
KERONEN, EINO JUHANI
KONONEN, SILVIA GERALDINA MARIA (1)
KRÖGER, NITTA IIDA HANNELE
LAAKSONEN, EMILIA JOHANNA
LAINE, PEPPI PAULIINA
LATVA, OONA LINNEA
LEPPÄNEN, SEIJA REBEKKA
LOUZOLO-NEHEMA, ACACIA
LUSTIG, TOMMY MIKAEL
MALMSTRÖM, BIANCA MARIA ALESSANDRA
MAROUFIAN, MASTORA
MASAOODI, SAJJAD AHMED ABDULABBAS
MERIVIRTA, JENNI KRISTIINA
MIETTINEN, MARIA TUULIA
MIETTINEN, RONJA JULIANA
MOHAMAD, ROSHAN
NADER, SALEHA
NORSS, JESSICA IIDA
NURMINEN, ENNI MAARIA
NUUTINEN, HEIDI SINIKKA
PAKARINEN, SUSANNA ROOSA MARIA
PATSHIJEW, SHANESSA ALEXANDRIA
PAULAHARJU, SAANA JOSEFIINA
PERCUKU, ENDRINA
PERCUKU, ENDRITA
PHUO, SAY SOKPHIEP
PIHLHJERTA, KIA MARIA
POIKKIMÄKI, PINJA ALIISA
RIIPINEN, NEA AMANDA CAROLINA
ROMBERG, HELENA-SOFIA
SALMELAINEN, MILLA MARIA
STRÖMBERG, NELLA EMILIA
VAN DER MEER, AINO HELEENA
VILJAKAINEN, MILLA MARI
VUOLLE, IINA SERAFIIA
VUORENVIRTA, RIINA ANNA MARIA

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, yo

KARTTUNEN, MAISA ELINA
KONTKANEN, AADA ALINA
KOSKELA, ANGELICA SAGA LUISA
NGO, LE ANH DUY
NGUYEN, THI TAM NI
PHAN, RIITTA
PORKKA, JATTA EMILIA
VIRTANEN, ANNA JOJIE

HIEKKAHARJUN TOIMIPISTE

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, pk

ALOE, NICOLE
ANIMÄGI, HELINA
BRUUN, MIRO JONATAN
DENIZ, MIVAN
DISSON, NATNICHA
GOLDENBERG, VANESSA MADELINE
GUENIEVSKI, JOHANNA ELISABET
HARTIKAINEN, JULIA AURORA
HARTIKAINEN, KIIA KRISTIINA
HEBBI, EDITH WAFAE
HELLMAN, LAURA MIRIAM
HIKMAN, SARA JESSICA
KALLIOKOSKI, SUOMA JANINA
KÖSTER, YAYA DELICIA
LAR, NA
MAHAMED ALI, ISTAR
NONGTOW, APHISARAPORN
PALM, MIRIKLI AILA ASTRID
PITKÄNEN, AINO MARIA AULIKKI
REPO, EVELIINA ALEXANDRA
RUOHO, JENNY MARIA
RÄHN, STIINA
SARHAN, KASSEM
SELKEE, ANETTE MERI-TUULI
SKOGSTER, SARAH DANIELA ELISABETH
SORMUNEN, SARA MIRANDA
TUUKKANEN, OONA ONERVA
VILJASTE, REBECCA-MICHELLE
VÄISÄNEN, EMMA SALLI JOHANNA
VÄÄNÄNEN, SENJA SOFIA

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, pk

AIRAKSINEN, VALTTERI HENRIK
HEINIMÄKI, JOONA JUHANI
IMMONEN, ANTON PAAVO HERMANNI
LEHTINEN, NIKLAS TAPANI
NELIN, JAMI JESPER
PEHKONEN, SANTTU SAKARI
TAMI, ANWAR
TENHONEN, JUHO EEMELI
WINSTEN, JUSTUS TIMO TUURE

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto, pk

AALTO, ILONA ANINA
GORBUNOVA, EVGENIA
HIILAS, ANASTASIA
JUUTILAINEN, ANNI JUULIA
JÄRVINEN, TAAVI JONI TAPANI
KAMPPILA, RENEE ISABEL
KIMULI, KENNETH
LINDBERG, HENRI OSKAR OLAVI
LINDROTH, EVELIINA HANNA IRENE
NERG, MAYALIIS JESSICA
OGAIDI, YUSUF SHAKIR ABBAS
PAANANEN, MINNA MATLEENA
RUOKORANTA, TIIA MARIA
RÖMARK, PIHLA CESILIA
SONTAG, MILLA INKERI
TUOMELA, FRIIDA SYLVIA
VÄNSKÄ, ANHU-LIINU MARIA QINGBING

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto, pk

HAKULINEN, TONI OSKARI
HALONEN, TARU JASMIN
IMMERE, KATRINA PATRICIJA
JUHOLA, NIKLAS HANNU JUHANA
KADHIM, YAHYA JAWAD
KERVINEN, ELMA-LINNEA ELVIIRA
KULMALA, MEA MARIA ALEXANDRA
KÜNNAP, SIGMAR
LINDEMAN, EMILIA ANASTASIA ELISABETH
LYYRÄNEN, RIKU OLAVI
MAKSIMOVA, MARIJA
MARCA, IRISH YVETTE
MICKOS, WILHELM MIKAEL
MOHAMMED, FRYAD JAMAL
NOORSOO, ROBIN
PARNGAM, PLOYTAWAN
PURI, NEWSON
RIIKONEN, NETTA ANJA ALEXANDRA
RISSANEN, JENNIINA MARIA
ROMPPAINEN, KIIA JULIA HANNELE
SALONEN, RONI SAKARI
SIPELGAS, ÄRBI
SUOVERINAHO, HENNA PAULIINA
TAMM, MART
TIIHONEN, MIKA TAPANI
TOIVONEN, JARKKO TAPANI
VIRKAMÄKI, SINI ANNIKA

Talotekniikan perustutkinto, pk

AJUNWOKO, CHIMBUCHI BENJAMIN
ALANEN, RASMUS VILLE EEMELI
BLOMMENDAHL, MATIAS JUHANI
CUFTA, REAN
GRÖNROOS, JONNE JAMI VALTER
HABTESLASE GHEBREHIWET, ZIREZGHI
HAIKARA, ARTTU MATIAS
HALONEN, RIKU VERNERI
HEINO, JANI OLAVI
HYTÖNEN, KONSTA VILJAMI
JOKINEN, TUUKKA OSKARI
KAUHANEN, JARKKO PAUL KRISTIAN
KHUSINOV, ZAFARBEK
KONTTINEN, AKU EEMELI KALEVI
KULJUKKA, JONNE PETTERI KRISTIAN
KURPPA, JANI PETTERI KRISTIAN
LANG, LASSI ALEKSI MARKUS
LANKINEN, PATRIK ELIJAS
MALLAJAMAAL, SUAR
MYRÄ, ILIA
MÄHÖNEN, PETJA ILMARI
NIEMINEN, TOPIAS JUHO VOITTO
NURMI, ARTTURI RAFAEL
NURVO, ANTON VILJAMI
NYMAN, MAX TAPANI
PAALMAN, RENAR MICHAEL
PAAVOLA, LEO ELMERI
PARK, KEVIN
PARKKINEN, JYRI VALTTERI
PARVIAINEN, JIMI SAKARI
PARVIAINEN, MIKAEL PATRIK SEBASTIAN
RISSANEN, TONI EEMELI JOHANNES
SAARINEN, NIKLAS JUHANI
SAARNI, AARON MIIKA JEREMIA
SALO, ANTTI JOHAN
SIEVÄNEN, RIKU SAKARI
SOMMA, UEAANGKOON
TALLBERG, NICO KRISTIAN
TOURUNEN, KARRI ANTTI KALERVO
TUOMINEN, MIKO SEBASTIAN

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, pk

ANTILA, SANTTU SISU
ANTTILA, HARRI JUHANI DANIEL
ARILUOMA, LEEVI EEMELI JUHANI
ARONEN, MICO KRISTIAN
CHAN, KA CHUN
DANIAL, ANDREAS
DOLK, JESPER CARL-AUGUST
ELLONEN, SIMEON SAKARI
FOFANG, ANTHONY JUMBAM
HARJU, MIKAEL ARTTURI
HUHMARNIEMI, SAMU EEMELI
HÄLLSTRÖM, NICOLAS ALEXANDER
JÕELEHT, MIIKAEL
KAHLOS, JUHO ILMARI MATTI
KAIJALA, VILI MATIAS
KUITUNEN, LAURI ANTERO
KÄÄRIÄINEN, KASPER JOAKIM
LEHTO, VÄINÖ VALTTERI
MIETTINEN, OSSI ANTERO
MUKHTAR MAHAMUD, MAHAMED
PYYKKÖ, JIMI MIKAEL
RITVANEN, VEETI HENRIK
ROMPPANEN, RUDOLF JOUNI TAPIO
RUOTSI, JOOA JAAKKO ELIAS
RÖYTIÖ, TOPI JOHANNES OSKARI
SALMINEN, ONNI ELIAS
TARULA, TIMO MARKUS
VANHANEN, LEEVI PETTERI
VIEMERÖ, RIKU PATRIK
VÄNSKÄ, PAAVO JOHANNES
ÖSTERBERG, MICO CHRISTIAN

Rakennusalan perustutkinto, pk

ABDILLE, ABDIRAHMAN MOHAMED
ABDULLAHI, SUBEYR KHALID
ABUKAR, ABDIASIS DAHIR
BAZAEV, EGOR
BERISHA, FINESA
EKLUND, JAMI MATIAS
HAMUNEN, VERTTI AXEL SEBASTIAN
HUSSAINI, FERAIDON
HYVÄRINEN, ELIAS MIKAEL
IGNATIUS, NIKLAS AARNE ELMERI
IVANOV, SERGEI
JEPPESEN, ERIK NIEMI
JÄRVINEN, PAAVO JUHANI TIMONPOIKA
KAJANDER, LEEVI JUHANI OLIVER
KARJALAINEN, TUOMAS TAPANI
KHADEMI, ALEM
KOSKINEN, JONI SAMUEL
KROK, SANTERI MIKAEL
LAAMANEN, RONJA ERICA
LEHTER, MARCUS
LEHTO, JIMI TAPIO
LEHTORANTA, JONNE OSKARI
LEONAR, JAGISH
LIPSANEN, IIDA SOFIA
LIUKKONEN, JOONA MICAEL
LYYTIKÄINEN, NIKLAS JUHANI
MUSTONEN, CASPER EVERT ANTERO
NIEMI, MATIAS PETTERI
OJA, CHRIS FELIX
PALOSAARI, ELIAS ALEKSANTERI
PIITULAINEN, MIKU HENRIK
PURMONEN, ANTTI EEMELI
RASULI, MOHAMMAD MAHDI
RAUHA, CAAPO CASIMIR
RAUTANEN, SEVERI MIKAEL
SIVINEN, AATU TAPIO
TALAT, YASIN ONNI ABDOU
TIAINEN, MICO-MATIAS TAPIO
TIITINEN, CASPER LEONARD JONATHAN
TOLONEN, ALEKSI JUHANI
TOURAY, OUSMAN
TUOMISTO, HENRY ANTERO JEREMIAS
VARIS, RASMUS MIKAEL
WHITE AGUILAR, BRIAN NAHUEL
VIHERMAA, MAX JESSE OSKAR
VÄÄNÄNEN, JANI JUHO PETTERI
YUSUF, JONIS WARSAME

Pintakäsittelyalan perustutkinto, pk

BERG, ROOSA ANNA ANITA
HARTIKAINEN, RONJA-LUMIA ANGELICA ENRICA
HYYPIÄ, PINJA ROSA MARJAANA
JAGOR, KARL MARKUS
LINTUNEN, ANNIKA SUSANNA
LOUKKO, SALLA LEENA
MANNAN SORHABBALI, ARSHED
PASANEN, HANNA EMILIA KATARIINA
RANTANEN, EMILIA HENNA
REPO, MIRO EEMELI ARTTU-MATTI
SÄLLÄLÄ, JESSE HENRI EEMIL
YOUSIF, DIANA EVANNA

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto, pk

AMMER, SANDRA
FALTIN, BENJAMIN MAXIMUS RICHARD
HARJU, KASPERI MIIKKA OLAVI
KOSKI, MATIAS JALMARI
LINDHOLM, JERRY JAMI PERTTI
MALIKOVA, TATIANA
NEROLA, ANTTI KALLE JUHANI
PARTANEN, NICO ALEKSANTERI

MYYRMÄEN TOIMIPISTE

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, pk

AHOPELTO, ARTTU KRISTIAN
AIMAIER, AIMAITIJIANG
ANTILA, LEEVI KALLE ALEKSANDER
BEGOLLI, SHABAN
DIVAR GAR, NIMA
HARJULA, HUGO EMIL
HARTIKAINEN, JOEL JUHANI
HEINONEN, NIKO PETTERI JUHANI
HIRVONEN, JAMI MIKAEL
IKONEN, TUOMAS HEIKKI
ISOMÄKI, ILO EEMELI MARNONPOIKA
IUVANEN, MATVEI
JOHANSSON, ANTON JALMARI
JUHOLA, VILLE EEMELI MIKAEL
JÄÄKALLIO, RIKU JOONA ERKKI
KALLIONIEMI, ABISHAN NIKO
KANERVA, ALEX OSKARI
KARIPUU, EMIL ERKKA BENJAMIN
KERIMOV, ABDULRAHMAN
KOLEHMAINEN, RONI JUHANI
KUUSELA, EETU OSKARI
KÄRKKÄINEN, ANTERO JOONA ELIAS
LEINO, ILARI VILHO EELIS
LINTULA, RASMUS RONNIE MIKAEL
LIPPONEN, IIRO ALEKSI TAPIO
MAJURI, MATIAS JUHA MORRIS
MOHAMED, HAMZE SALEBAN
MOHAMUD MUSSE, MOHAMED
NERMAN, STEFAN
NURMI, NOOA DANIEL JOAKIM
OIKURI, LAURI KRISTIAN ELIAS
PELTOSUO, TEEMU MATIAS
POIKOLAINEN, MICI OLIVER
POTTONEN, TUOMAS VELI PETTERI
RATINEN, EETU ENSIO
SIMOJOKI, SANTERI SASU ANTERO
SYRJÄLÄINEN, MATIAS OLIVER
UUSITALO, NOEL JESPERI
WESTERHOLM, ARTTU GÖRAN ARVID
YILDIZ, AMIR-MORDEM

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, yo

HAAPALAHTI, TOMI PETTERI
OWINO, ROSELINDA ACHIENG
REGELIN, KRISTO

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, pk

AL-MILTASHI, MOSTAFA HAYDAR AHMED
BAYDUMAN, HAYDAR
ÇOBAN, MUSTAFA
ELOLÄHDE, ATTE OSKARI TAPIO
ELONEN, EETU PASINPOIKA
HEISKANEN, MIKO MARKUS KRISTIAN
HILJANEN, JUHO ERKKI VALTTERI
HULST, MATIAS JOHANNES
ITSHA, ABIGAEL
IVANKOVIC, MARKO
JOHANSSON, MATILDA KRISTIINA ELIN
JÄGERMALM, CHRISTIAN DANIEL
KALLIO, MINJA ANNIINA
KOLEHMAINEN, MEA MARJA KAARINA
KRYUKOV, MIKHAIL
LINDSALU, INDREK
LIPIÄINEN, JOONATAN ARTTURI
MOHAMED ABDI, AHMED
MULTISILTA, EEMELI ALEKSANTERI
NISONEN, JESSE MATIAS OLIVER
NUNROD, RANGSIMAN
NYKÄNEN, JULIUS GABRIEL
OMELIANENKO, DMYTRO
OTHMAN, GHAITH
POMERANZ, JONATAN JOHN WINSTON
POPOV, DMITRII
RISSANEN, ERIKA PINJA JOHANNA
RYHÄNEN, MIKI ANTERO JUHANI
SETSUWAN, TEPATAN
SOININEN, NIKLAS KRISTIAN
TAAVILA, PYRY SANTTU JUHANI
THAN, NGOC QUANG
TINNILÄ, TIMO SAMUEL
VELPULA, SATVIK
VEPSÄLÄINEN, VEETI ELIAS
VON SCHULMAN, DAVID VALERI

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk

ALI MUHUMED, SAHRO
AL-RIFAE, SAJA EZZEDDIN HAMID
AULANKO, JENNA SOFIA
FARAH, LEYLA AHMED
HOIKKALA, MAISA ALEKSANDRA
HUSSEINI, ZAHRA
HÄMÄLÄINEN, NORA EMILIA
HÄMÄLÄINEN, VILLE AKSELI
KURKI, KRISTA MARITA
LARINOJA, SAARA EMILIA
LESS, KARMEN BIRGITA
MAHAMED, HANI CABBISAMAD
MALAS, ADEY ABDULLAHI
MALINEN, ANNI EMILIA
MORKO, SONYA ROOSA MARIA
NAMWONG, RINRADA
NURMI, NETTA OLIVIA
PARKKONEN, VILMA KATARIINA
PENTIKÄINEN, JENNI KATARIINA
PITKÄNEN, TIIA TUULIKKI SUSANNA
RINTALA, TINKA IIDA SIKURIINA
SALONEN, DINA MARIA
SAME FOROUGHI, ELINA JASMIN SORAYA
SELEI, ELIAS JAKOB
TOLVANEN, VILMA HELENA KATRIINA
URSIN, ENNI IRMELI
VARJOLUOTO, JOHANNA KATI AMANDA
VENHO, AURI MARIA ILONA
VIRTANEN, IINA KAARINA
VOCA, RINESA

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, yo

HEIKKINEN, SARA TUULIA
NIEMI, NIKOLAI ALEKSANDER
SORVALA, DANIEL JERE

Turvallisuusalan perustutkinto, yo

KERKELÄ, JENNY ANNA LYYDIA

Turvallisuusalan perustutkinto, pk

ALRASHEDI, WALEED KHALID ALI
AL-RUBAYE, AMJAD ALAA ABDULHUSSAIN
APPEL, JOONAS KIMMO TAPANI
EHIARINMWIAN, ETIOSA TIITUS BENJAMIN
HAIKARAINEN, RONI ELIAS
JAAKKOLA, JERE MATIAS
JALLAI, REIO JAN
JOKINEN, MISKA JOHANNES TAPIO
JYRKÄNVAARA, ALEX EERO ANTERO
JÄRVSOO, KATRE
KOKO, SOMI ALI
LAIHO, RAMI TAPIO
LAMPÉN, HANNA AILI MARJAANA
MOHAMMADI, IBRAHIM
MURAYA, AARON JAMES
NIEMINEN, INKA ELISABETH
PAHKALA, AAPO OLAVI ILMARI
PELTOLA, LUCA DANIEL
REQICA, GENDRIT
RÄSÄNEN, TUOMAS PEKKA VILJAMI
TASANEN, TOMI JUHANI
TORKAMAND, ESTEFAN
TUOMI, PATRIK BENJAMIN
TUOMIVIRTA, MIISA ALEKSIINA
YILMAZ, BOTAN JUHANI

Elintarvikealan perustutkinto, pk

ALHAMOUD, PATOUL
ALI, TAHA IMAD
FORSBERG, JUULIA BETTY CHRISTINA
HONKARANTA, LOTTA MAARIA
KASKIMIES, LYDIA ILONA MIKAELLA
KETTUNEN, PAULIINA ELISABETH
KHADISOVA, MILISA
KHETSENA, PHENNAPHA
LAZAREVA, EMILIIA
MOHAMED, MISKI ABDI
RANTALA, RASMUS HEIKKI MIKAEL
SHAFIZADA, BRESHNA
SHAQIRI, KRENARE
SOOD, ANISHA ROSA MARJA
VIITANEN, JONNA EVELIINA

Matkailualan perustutkinto, pk

ABDULLAH, DILAN
ABDULLAH, MUHAMMAD
ABDULLAH, ZAKARIA
ADEN, ABAAS ABDI
AL-HASANI, LINA MOHAMMED HASSAN
ALI, AMANI HUSSEIN
ARTEMJEVA, LAURA
FORSELL, ANGELINA LAURA
MELTSAS, SUZANNE SIRELY
MOZAFARI, ALI REZA
MUHAN, ZAHRAA MSHARI
NIKUNEN, HENNA SOFIA ALEKSANDRA
PEURANIEMI, IIDA SOFIA
SÖDER, ADA ALEXANDRA
VENÄLÄINEN, JULIA ERICA

Ammatilliseen koulutukseen valmentava koulutus (VALMA)

ABDUL WASE, SUDABA
ABDULLAHI, ABDIKANI MOHAMED
AIRAKSINEN, VALTTERI HENRIK
ALAAMERI, SAMER ADIL BAEEWY
ALHAJ ABDULLAH, ALI
ARO, OIVA JUHANI
BERTULA, JESSICA JUULIA
DELEE, ROSA JESSICA
DO, THI VAN
DUNN, ALAN SAMUEL
EL KAMEL, MOHAMED OUSSEMA
ERKKILÄ, ESSI ANNIKA
GALAL, GALAL
GUENIEVSKI, JOHANNA ELISABET
HABTESLASE GHEBREHIWET, ZIREZGHI
HAKKARAINEN, DANIELA JOSEFIINA
HASSAN, MOHAMUUD ABDI-WALI
HENTUNEN, MIKAEL TOIVO JOONATAN
HIETAMIES, LEEVI SAMUEL ARINPOIKA
HIRSI, MOHAMMED SALAAD
HULBAALE, JASIR BAHNAAN ABDI
HUNDIE, BRHANE
ISBERG, OTTO RAINER ALLAN
JOKINEN, TUUKKA OSKARI
KARKOUR, MOURAD
KERMAN, DAN ANTERO
KERÄNEN, JANITA ANNELI
KHADEMI, ALEM
KINNUNEN, SAMUEL HENRIK
KIURU, VEERA KATARIINA
KOLEHMAINEN, UKKO ILMARI
LAMMINEN, TUOMAS KONSTA ALEKSANTERI
LAURILA, NINJA NETTA MARIA
LEHTINEN, NIKLAS TAPANI
LEINI, EVIN DARJA
LILJA, PATRIK JOHANNES ANTERO
LINDHOLM, JERRY JAMI PERTTI
LYYRÄNEN, RIKU OLAVI
LÄTT, RENAR-ANDER
MAHMOOD, TAHA YASEEN
MAINOLA, NIILO KRISTER
MAJLANDER, ANNE KRISTIINA
MANLA, HAITHAM
MARCA, IRISH YVETTE
MOHAMAD DIB, AHMAD
MOHAMAD, ROSHAN
MOHAMMADI, IBRAHIM
MUTLAG, HYAA JASIM
NOIOSO, JIMI RASMUS
PARNGAM, PLOYTAWAN
PELTONEN, SANTERI ANTHONY
PENA, BRIAN HUMPHREY
PESONEN, NELLI ELINA
POTRIASAEV, VALERII
PUUMALA, RIKU KRISTIAN
RÖMARK, PIHLA CESILIA
SABAH MAHDI, MUTTEZ
SIKKA, ANNA
SKUTNABB, MIISA ERICA KATRIINA
SRIKANTHAN, SHANYIGA
SUSIKANTHAN, JANANI
TAVANI, NEA EMILIA
TEKCE, HALIME
TUOMINEN, MIKO SEBASTIAN
UUSITALO, SAMI CRISTIAN TIAN
VERGI, MIMOSA ISABELLA
  • Julkaistu: 17.06.2021

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube