Elintarvikealan yhteystietoja

Elintarvikealan henkilökunnan yhteystiedot
Faengseephon Sawai Myymälänhoitaja 043 825 6815 sawai.faengseephon@eduvantaa.fi
Hietikko Marja Tuntiopettaja 050 303 6946 marja.hietikko@eduvantaa.fi
Knutti Maija Osaamispalveluesimies 040 503 4770 maija.knutti@vantaa.fi
Laitinen Reija Työnohjaaja 050 303 8483 reija.laitinen@eduvantaa.fi
Muller Sigrid Tuntiopettaja 040 587 4209 sigrid.muller@eduvantaa.fi
Okkonen-Volk Marika ERITYISOPETUKSEN
VASTUUOPETTAJA
050 312 1887 marika.okkonen-volk@eduvantaa.fi
Pakarinen Jarkko Lehtori 050 312 4552 jarkko.pakarinen@eduvantaa.fi
Tuomainen Paavo OPINTO-OHJAAJA 040 587 4186 paavo.tuomainen@eduvantaa.fi
Valtonen Leena Työnohjaaja 043 825 8255 leena.valtonen@eduvantaa.fi
Özgur Eila Tuntiopettaja

050 302 5606 eila.ozgur@eduvantaa.fi
MYYMÄLÄ MYYRMÄKI Tilausten vastaanotto ma-pe klo 12-15 043 825 7496

facebook twitter instagram youtube