Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan yhteystietoja

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan henkilökunnan yhteystiedot
Grommi Kati Erityisopetuksen vastuuopettaja
050 302 5489 kati.grommi@eduvantaa.fi
Hujanen Hannu Tuntiopettaja 050 318 1432 hannu.hujanen@eduvantaa.fi
Kakko Hilla Tuntiopettaja 040 7796243 hilla.kakko@eduvantaa.fi
Lahdenperä Urmas Tuntiopettaja 050 312 4530 urmas.lahdenpera@eduvantaa.fi
Mäkinen Timo Tuntiopettaja 040 844 9966 timo.makinen@eduvantaa.fi
Pekkanen Henna Psykologi 050 312 1888 henna.pekkanen@vantaa.fi
Rantala Kalle Tuntiopettaja 040 588 6257 kalle.rantala@eduvantaa.fi
Toivonen Heli Opinto-ohjaaja 050 314 5605 heli.k.toivonen@eduvantaa.fi
Wirenius Katja Osaamispalveluesimies 040 1846009 katja.wirenius@vantaa.fi

facebook twitter instagram youtube