Sähkö- ja automaatioalan yhteystietoja

Sähkö- ja automaatioalan henkilökunnan yhteystiedot, Hiekkaharjun toimipiste
Grommi Kati Erityisopetuksen vastuuopettaja
050 302 5489 kati.grommi@eduvantaa.fi
Huovinen Antti Tuntiopettaja 050 312 1986 antti.huovinen@eduvantaa.fi
Lindholm Pasi Tuntiopettaja 0400 603 799 pasi.lindholm@eduvantaa.fi
Tiainen Kimmo Osaamispalveluesimies 040 184 5698 kimmo.tiainen@vantaa.fi
Toivonen Heli Opinto-ohjaaja 050 314 5605 heli.k.toivonen@eduvantaa.fi
Virtanen Jari Tuntiopettaja 040 767 2022 jari.virtanen@eduvantaa.fi
Väisänen Ari Tuntiopettaja 040 731 1681 ari.vaisanen@eduvantaa.fi
Sähkö- ja automaatioalan henkilökunnan yhteystiedot, Myyrmäen toimipiste
Fischer Mikko Tuntiopettaja 050 342 6314 mikko.fischer@eduvantaa.fi
Hakonen Tero Tuntiopettaja 040 184 6232 tero.hakonen@eduvantaa.fi
Hoikkala Juha Lehtori 040 510 2476 juha.hoikkala@eduvantaa.fi
Koivisto Armas Opinto-ohjaaja 040 557 6932 armas.koivisto@eduvantaa.fi
Kärkkäinen Pekka Lehtori 050 312 1987 pekka.karkkainen@eduvantaa.fi
Leino Jari Tuntiopettaja 050 302 8007 jari.leino@eduvantaa.fi
Linnossuo Jussi Tuntiopettaja 040 500 4275 jussi.linnossuo@eduvantaa.fi
Mikander Pekka Lehtori 043 825 6312 pekka.mikander@eduvantaa.fi
Okkonen Marika Erityisopetuksen vastuuopettaja 050 312 1887 marika.okkonen-volk@eduvantaa.fi
Porokari Pertti Tuntiopettaja 040 626 5485 pertti.porokari@eduvantaa.fi
Tiainen Kimmo Osaamispalveluesimies 040 184 5698 kimmo.tiainen@vantaa.fi
Vilén Sari Tuntiopettaja 040 144 0425 sari.vilen@eduvantaa.fi
Virpi Risto Tuntiopettaja 040 571 1899 risto.virpi@eduvantaa.fi
Ylinen Ari Lehtori 040 521 2766 ari.ylinen@eduvantaa.fi

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube