Opintosihteerit, kassapalvelut ja jatkuvan haun neuvonta

Opintotoimisto on auki arkipäivinä klo 9.00 - 14.30.


Opiskelija-asioissa ota yhteyttä siihen toimipisteeseen, jossa opiskelet:


AVIAPOLIKSEN TOIMIPISTE







Opintosihteeri Jonna Vuoto

p. 043 825 1487
jonna.vuoto@vantaa.fi

  • Logistiikka
  • Lentokoneasennus

Opintosihteeri Tanja Jääskelä

p. 040 737 0423
tanja.jaaskela@vantaa.fi

  • Autoala
  • Logistiikka
  • Varastoalan ammattitutkinto
  • Ammatillinen lisäkoulutus, työvoimakoulutus, oppisopimuskoulutus


Kassapalvelut:

Toimistosihteeri Mia Väänänen

p. 050 302 7936
mia.vaananen@vantaa.fi









HIEKKAHARJUN TOIMIPISTE


Opintosihteeri N.N.

  • Kiinteistöpalveluala
  • Rakennusala
  • Sähkö- ja automaatiotekniikan ala
  • VALMA
  • Menolippu

Opintosihteeri Tuija Korhonen
p. 043 825 0926
tuija.korhonen@vantaa.fi


  • Hius- ja kauneudenhoitoala
  • Media-ala ja kuvallinen ilmaisu
  • Pintakäsittelyala
  • Käsi- ja taideteollisuusala
  • Sisustusala
  • Vocational Qualification in Restaurant and Catering Services

Opintosihteeri Anne Tuomila
p. 043 825 0928
anne.tuomila@vantaa.fi

  • Ravintola- ja cateringala
  • Kone- ja tuotantotekniikka
  • Talotekniikka



KOIVUKYLÄN TOIMIPISTE






Opintosihteeri Maiju Kauhanen
p. 043 825 8516
maiju.kauhanen@vantaa.fi

  • Sosiaali- ja terveysala (myös Myyrmäen toimipisteessä)

Opintosihteeri Seija Berggren
p. 043 825 8517
seija.berggren@vantaa.fi

  • Sosiaali- ja terveysala (myös Myyrmäen toimipisteessä)
  • Koulunkäynnin aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto (Kaito)
  • Vanhustyön erikoisammattitutkinto (Veat)




MYYRMÄEN TOIMIPISTE





Opintosihteeri Krista Hopia
p. 050 314 6341
krista.hopia@vantaa.fi

  • Sähkö- ja automaatioala
  • Tieto- ja tietoliikennetekniikka

Opintosihteeri Julia Heljomaa

p. 043 827 1406
julia.heljomaa@vantaa.fi

  • Turvallisuusala
  • Elintarvikeala
  • Kello- ja mikromekaniikka
  • Matkailuala

Kassapalvelut:

Toimistosihteeri Aniitta Collanus

p. 050 302 8064

aniitta.collanus@vantaa.fi



LEIJA YRITYSPALVELUKESKUS, OPPISOPIMUS- JA TYÖELÄMÄPALVELUT







Opintosihteeri Inga Hildén
p. 050 318 1697
inga.hilden@vantaa.fi

Opintosihteeri Miia Pietilä
p. 043 825 6434
miia.pietila@vantaa.fi



JATKUVAN HAUN NEUVONTA

Opintosihteeri Kirsi Lampén-Koivula, p. 043 825 0927 kirsi.lampenkoivula@vantaa.fi







‍Kaikkien toimipisteiden asiakastöiden tilaukseen pääset tästä.


Artikkeli

Opintotoimisto

Opintotoimisto Jokaisessa Varian toimipisteessä on opintotoimisto, jossa saat apua mm. opintotukiasioissa, todistusasioissa sekä matkatukiasioissa. ...

Lue Lisää

facebook twitter instagram youtube