Yto -opettajien yhteystiedot

AVIAPOLIS
Haapoja Kaisa matemaattiset aineet 040 145 5184 kaisa.haapoja@eduvantaa.fi
Koskinen Kirsi englanti, ruotsi 040 128 6287 kirsi.2.koskinen@eduvantaa.fi
Lappi Jyrki matemaattiset aineet 040 753 6590 jyrki.lappi@eduvantaa.fi
Patronen Outi äidinkieli, S2 040 144 8516 outi.patronen@eduvantaa.fi
Vielmaa Henna yhteiskunta- ja työelämäosaaminen, toiminta digitaalisessa ympäristössä 043 824 9481 henna.vielmaa@eduvantaa.fi
Väisänen Olli työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen, suunnittelijaopettaja 043 824 9448 olli.vaisanen@eduvantaa.fi
HIEKKAHARJU
Hemming Hanna-Leena englanti 040 184 7363 hanna-leena.hemming@eduvantaa.fi
Jääskeläinen Inkeri äidinkieli, S2 050 312 4572 inkeri.jaaskelainen@eduvantaa.fi
Kaivola Jenitta suunnittelijaopettaja 050 303 1674 jenitta.2.kaivola@eduvantaa.fi
Laurila Aino toiminta digitaalisessa ympäristössä aino.laurila@eduvantaa.fi
Lindahl Juha ruotsi 043 826 9407 juha.lindahl@eduvantaa.fi
Lähteenmäki Leena yhteiskuntatieteelliset aineet 040 869 7950 leena.lahteenmaki@eduvantaa.fi
Möller-Välinen Sari työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen 050 312 1965 sari.mollervalinen@eduvantaa.fi
Tarkoma Elise äidinkieli elise.tarkoma@eduvantaa.fi
Volk Mathias matemaattiset aineet 050 312 1964 mathias.volk@eduvantaa.fi
KOIVUKYLÄ
Joensuu Jaana matemaattiset aineet, toiminta digitaalisessa ympäristössä 043 824 9986 jaana.m.joensuu@eduvantaa.fi
Kärkkäinen Johannes matemaattiset aineet, toiminta digitaalisessa ympäristössä 040 661 2562 johannes.karkkainen@eduvantaa.fi
Laitinen Riikka taide ja luova ilmaisu 050 318 1655 riikka.2.laitinen@eduvantaa.fi
Lindahl Juha englanti, ruotsi 043 826 9407 juha.lindahl@eduvantaa.fi
Luukkanen Pirjo S2 050 312 1696 pirjo.luukkanen@eduvantaa.fi
Muinonen-Parkkonen Maria työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen 040 561 7124 maria.muinonenpark@eduvantaa.fi
Nienstedt Pekka yhteiskuntatieteelliset aineet 050 302 1710 pekka.nienstedt@eduvantaa.fi
Rinne Päivi äidinkieli, S2 043 824 9483 paivi.rinne@eduvantaa.fi
Valkama Juhani suunnittelijaopettaja 050 304 5560 juhani.valkama@eduvantaa.fi
MYYRMÄKI
Kerkola Hanna työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen 050 303 8510 hanna.kerkola@eduvantaa.fi
Koponen Jouni äidinkieli, yhteiskuntatieteelliset aineet 050 325 5989 jouni.2.koponen@eduvantaa.fi
Kuusipalo Minna matemaattiset aineet 050 345 6968 minna.kuusipalo@eduvantaa.fi
Lehtola Sirpa englanti, suunnittelijaopettaja 043 825 1482 sirpa.lehtola@eduvantaa.fi
Ruoho Marja-Liisa äidinkieli, ruotsi 050 318 1656 marja-liisa.ruoho@eduvantaa.fi

Aviapoliksen toimipiste

Rälssitie 13

01530 Vantaa

Hiekkaharjun toimipiste

Tennistie 1

01370 Vantaa

Koivukylän toimipiste

Talvikkitie 119

01360 Vantaa

Myyrmäen toimipiste

Ojahaantie 5

01600 Vantaa

facebook twitter instagram youtube